Konec školního roku

Loučeň a divadlo pro MŠ Klub rodičů pořádá ve spolupráci se Základní školou a s obcí Chýně rozloučení se školním rokem a přivítání léta. Akce s názvem Loučeň proběhne ve středu 29.6. na nádvoří školy od 16 do 18 hodin a je na co se těšit.Jsou připravena stanoviště, kde bude možné si vytvořit masku ve stylu Minecraft či si nechat na obličej něco namalovat. Děti z parkurového kroužku nám ukáží, co se již naučili, vystoupí i jejich trenéři a bude možné si pár triků pod vedením trenérů vyzkoušet. Ve školním klubu bude připravené zázemí pro natočení vzkazů na kameru, na tanečním stanovišti se rozezní příjemná hudba a nebudou chybět ani velké bublifuky či křídy.Loučeň je hlavně pro děti ze školy, a tak se Klub rodičů rozhodl uspořádat i něco pro školku. Zajistil loutkové představení v podání Jakuba Pilaře, kde se děti mohly setkat s hruškou, brambůrkem a ošklivým olejem na fritování ve Vitamínové pohádce. Ve školce je hodně tříd, a proto bylo nutné pohádku hrát hned natřikrát, aby si ji děti užily v menších skupinkách. Jednou si ji vychutnaly třídy Lištičky, Vlčata, Berušky a Veverky v aule ZŠ Chýně a dvakrát v hlavní budově zbylé třídy. Konec května ve školce tak patřil vitamínům.Klub rodičů nabírá nové členy a budeme moc rádi, pokud se k nám přidáte i Vy. Stačí vyplnit přihlášku a doručit ji do schránky ZŠ Chýně. A také na Loučni bude možné svoji přihlášku odevzdat. Moc se na Vás těšíme!