Loučeň 2023

Klub rodičů se již každoročně podílí na přípravě Loučně, tedy programu pro děti a jejich rodiče při oslavě konce školního roku. Konec příprav svačin, vožení na kroužky a kontrol domácích úkolů totiž oslaví stejně tak rádi jako jejich ratolesti.

Tento rok přinesla Loučeň téma Hudba všemi smysly. Hlavní pódium na nádvoří školy nabídlo workshop s hudebnicí Ridinou Ahmedovou a vystoupení šestičlenné studentské kapely Smooth Waves s podporou pana učitele Vojtěcha Výravského ze SZUŠ Dr. Lidinské, který má pobočku i v místní škole. Na nádvoří byly připravené stánky s občerstvením od studentů základní školy a u infostánku Klubu rodičů si mohly děti vyzvednout odměnu za jejich účast, kde byly připravené tetovačky s hudebními motivy, přívěsky a bublifuky.

V hale pak byla další stanoviště, zdobení perníčků také s hudebními motivy, dílna výroby rytmických hudebních nástrojů a možnost si vyzkoušet nevšední nástroje jakými jsou zvonkohra či tubusy. Paní učitelka Fundáková společně se studentkami základní školy zajistily malování na obličej a byly neuvěřitelně šikovné. Děti se mohly nechat vyfotit v profesionálním fotokoutku jako pravá SuperStar. Hudba kdekoho rozpohybuje, a tak byla v malé tělocvičně připravena taneční lekce.

Fotky z fotkoutku si můžete prohlédnout tady. Heslo: ZSchyneLOUCEN_2962023

Klub rodičů má od července novou předsedkyni Annu Tatarovou, úžasnou maminku čtyř dětí a potřeby dnešní mládeže má tak skvěle zmapované, bude pro Klub a budoucí akce výborným mentorem. S touto změnou přichází i nová místopředsedkyně, bude jí Lucie Pilařová, zcela nová tvář spolku a společně s Annou budou ten správný tandem ve vedení. Už nyní se těšíme na další akce a budeme moc rádi, když se k nám přidáte. Přihláška a další informace naleznete zde.